#1 2010-12-14 15:27:54

Fiks

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-09
Posty: 1
Punktów :   

Slave Card - jak ją aktywować.

Witam.
Mam problem z aktywowaniem drugiej karty (tza. slave card). Po włożeniu kart w odpowiednie miejsca, wczytuje mi się lista kontaktów z obu kart, wiadomości zapisane na obu kartach także są widoczne. Kłopot polega na tym, że nie mogę wysłać sms z slave card. Dodatkowo w ogóle nie da się do mnie wtedy dodzwonić na numer z tej karty Nie potrafię wykonać połączenia z ze slave card. Nie mam pojęcia, czy należy ją jakoś aktywować, czy wpisać jakąś komendę? Próbowałam wszystkich opcji jakie znalazłam w ustawieniach telefonu, to jednak nic nie pomogło.
Czy możecie poinstruować mnie co powinnam zrobić by wykonywać połączenia z tej kart i by móc wysyłać z niej sms'y?

Skoro już tu napisałam to może ktoś mi powie czy potrzeba jakiś specjalny program, by móc edytować tekst tak by był odczytywany przez Cyfon? Coś w rodzaju konwertera, no chyba że telefon odczytuje tekst w formacie word czy rtf

Z góry dziękuję za odpowiedź

Offline

 

#2 2010-12-14 17:18:27

qziok

Moderator

9892062
Zarejestrowany: 2008-06-19
Posty: 96
Punktów :   

Re: Slave Card - jak ją aktywować.

co do tekstu bo to jest łatwiejsze, cyfon odtwarza .txt to znaczy notatnik

co do karty nr 2 to dzwoni się z niej za pomocą przycisku nad "zieloną" słuchawką (tego z małą dwójeczką ) lub przez opcje, nie pamiętam która dokładnie funkcja ale da się.

co do wysyłania sms to masz dwie osobne ikonki do tego

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Mikołajki apartamenty grzejniki purmo wrocław psycholog Piła przemiarki pr0 masters