#1 2008-07-15 13:15:55

Tenegal

Nowy użytkownik

5619361
Zarejestrowany: 2008-07-15
Posty: 5
Punktów :   

Zbieranina

Witam jestem nowym urzytkownikiem forum wczoraj zamuwilem cyfona c 800i mam nadizeje ze nie bede załował jak tylko go dostane postaram sie byc bardzo czynnym uzytkownikiem forum wkoncu to same kozysci skoro wszyscy tu maja ten telefon trzeba sie wzasc przedewsztkim konfiguracje tel. jesli ktos juz to rozgryzł to prosze o podanie na siec PLUS szczególnie konfoguracje Internet_GPRS potem zaczniemy zajmowac sie aplikacjami na tel napewno sa jakies odpowiadajace konwersje na ten rodziaj oprogramowania>

POZDRAWIAM WSZYTKICH TENEGAL

Offline

 

#2 2008-07-15 16:59:40

qziok

Moderator

9892062
Zarejestrowany: 2008-06-19
Posty: 96
Punktów :   

Re: Zbieranina

No właśnie z konfiguracjami na plusa jest problem i nie mogę go rozgryźć chodzi o to że przy wpisywaniu adresu bramki trzeba wpisywać takie cyfry wiesz i tam działa podmienianie i w ostatniej komórce trzeba wpisać dwie cyfry a tam są trzy i nie można tej trzeciej skasować. To samo jest z MMS. Ale ogólnie telefon fajny i ciesze sie że przybył nam nowy posiadacz cyfona. Mam nadzieje że będziesz z dumą go używał.

Offline

 

#3 2008-07-22 13:24:34

aps_as

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-12
Posty: 1
Punktów :   -1 

Re: Zbieranina

witam miałem tentelefon niecały miesiąc i udało mi się go pozbyć. totalna porażka nigdy więcej takiego szajsu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Mikołajki apartamenty grzejniki purmo wrocław psycholog Piła przemiarki pr0 masters