#1 2008-10-26 16:21:28

wp.plolakacz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-26
Posty: 2
Punktów :   

bluetooth

fajnie było do momentu jak przestawiłam opcje w bluetooth i teraz jest problem.......... Nie mam ochoty się z tym grzebać i latać bez owijania w bawełne nie chce mi się bulić w serwisach. Problem jest następujący (jak wiadomo telefon jest na dwie kary sim) Gdy się je włoży telefon dziwnie się zachowuje włancza się i po chwili się wyłancza z powrotem włancza się i tak w kółko.
Gdy kart niema działa normalnie...
POMOCY PROSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#2 2008-10-26 19:18:47

qziok

Moderator

9892062
Zarejestrowany: 2008-06-19
Posty: 96
Punktów :   

Re: bluetooth

ja też tak mam ale podczas dłuższego użytkowania np. gdy pisze dużo SMS-ów  jeden za drugim (chyba procesor się przegrzewa) ale jak się zrestartuje to go zostawiam żeby odpoczął i wtedy wszystko jest dobrze nie wiem dlaczego u ciebie tak jest . A co dokładnie zostało przestawione w  opcjach? jaka funkcja bo jak w bluetooth to nie powinno mieć znaczenia

Offline

 

#3 2008-11-19 16:14:01

qziok

Moderator

9892062
Zarejestrowany: 2008-06-19
Posty: 96
Punktów :   

Re: bluetooth

Jeszcze napisze w sprawie bluetooth nie wszyscy wiedzą ze nie działa tylko w jedną stronę tzn. da się tylko odbierać, otóż aby wysłać coś blutem trzeba najechać na plik wybrać prześlij dalej i następnie do e-mail(nie wiem dlaczego może jakaś pomyłka)ale w każdym razie wtedy zaczyna wyszukiwać innych użądzeń i można wysłać plik trochę to dziwne ale działa

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora